• ZKC staat voor korfballen op een goed niveau 
    veel extra activiteiten voor kinderen 
    oog hebben voor elkaar. Kom gerust eens langs.
    ZKC, meer dan korfbal alleen!

  • Opstellingen en trainingstijden veld 2017 / 2018

    Hoi Korfballers,

     Hier is het dan eindelijk, de definitieve opstellingen en trainingstijden.

    Mochten er nog vragen zijn kunnen jullie dit altijd aan jullie trainers vragen of natuurlijk een mailtje sturen naar JTC@zkc31.nl

     Sportieve groetjes,

     JTC

     

    Opstellingen 1ste veldhelft 2017 / 2018
    A1 Jan en Michael  
    Heren Dames
    Jarno de Jong Selima Hamouda
    Sijs Kiers Bobbie Ahne
    Leon Snoek Marit Zandbergen
    Ward Sluis Marit Bakker
    Tim Croese Charissa Homma
       
    A2. Jacco, Robin, Linah  
    Heren Dames
    Milo Pool Emma Havinga
    Elyas Renkema Busra Cetin
    Martijn van de Pol Rosa Faber
    Tieme Braat Tamara Zincken
    Peer Sluis  
       
    A3. Karin en Jeffrey  
    Heren Dames
    Daan Bootsman Selene Ozdemir
    Thijs Hoogland Naomi Jansen
    Chiel Stender Meike van Marsbergen
    Roy de Roeck Femke van Otterloo
      Debby Goed
       
    A4 ( Dames team ). Ben en Ingrid
    Dames  
    Roxanne Grootjen Susanne Danser
    Sanne Braat Tessa Broerse
    Donna de Jeeger Sandrine van de Vooren
    Chantal Prinsze  
    Floor van Gaalen  
    Marit van den Dongen  
       
    B1. Annemieke en Marco  
    Heren Dames
    Mika Sas Jet van der Bunt
    Lex Ekkel Maaike Bakker
    Boris Asselman Sharon Moen
    Koen Schoorl Kris Ahne
    Menno Brokking  
       
    B2. Menno en Tim  
    Heren Dames
    Jayden Stook Noa Jansen
    Lucas Brouwer Ela Erol
      Sterre Vennik
      Luna van den Berg
      Sanne Vermeer
      Lena Nieuwenhuizen
      Sarah Havinga
       
    C1. Irene en Frans  
    Heren Dames
    Rijk Sluis Marijnne Hoogland
    Olivier Woudt Quinty Jansen
    Floris van der Woude Britt Sas
    Mees van der Bunt Jet Kooi
    Justin Broerse  
       
    C2. Roy  
    Heren Dames
    Jesper Brouwer Femke Stroobach
    Bram Beets Amber de lange
    Vincent Mandjes Amber de Hertog
    Bram van den Dongen Melissa Heiligers
    Wouter Dijkman Jayda Dissels
       
    D1. Boris en Alexander  
    Heren Dames
    Joeri Kelder Alicia Moen
    Wessel van Arnhem Lisette van het Hof
    Sem Stavast Janai Dissels
    Koen Woudt Robina Bromet
      Yentl van Otterloo
      Hannah Bakker
       
    D2. Ramon  
    Heren Dames
    Ruben Timmerman Elise Frelink
    Daan van den Dongen Noralie Hoogland
    Joram van Otterloo Keyzia Unmehopa
    Fin van der Kuil Marit de Lange
      Chanel Razaki
      Luca de Hertog
      Dilana Antonio
      Alicia Praaisma
       
    E1. Maud en Tieme  
    Heren Dames
    Sam Leegwater Nina Munoz Gonzalez
    Lucas Stavast Grace Unmehopa
    Rodney Stook  
    Lyndon Stook  
       
    E2. Selima en Bobbie  
    Heren Dames
    Rob Kraaier Isabelle Hoogland
    Jim de Jeeger Ranomi Stoter
      Nikkie Kleijn 
      Marieke Stroobach
       
    E3. Jan Paul en Wendy  
    Heren Dames
    Stijn van Kooten Noor van den Berg
    Mees van der meulen Elisa Genovese
      Anne Frelink
      Sterre Sjouwerman
      Tera Stavast
      Lisa van der Sluijs
       
    F1. Lara en Marianne  
    Heren Dames
    Federico Genovese Marije van Otterloo
    Tygo Draaisma Mia Munoz Gonzalez
    Daniel van Arnhem  
    Rami Boeamour  
    Aaron Stoter  
       
    Kangoeroes  
    Mats Eikema  
    Sophie van Dam  
       

     

    Trainingstijjden 1ste veldhelft 2017 / 2018

     Maandag        
      Veld A1 Veld A2 Veld B1 Veld B2
    17.00 A3 x x x
    18.00 D1 x x x
    19.00 A4 x x x
    20.00 RTC RTC RTC RTC
    20.30 RTC RTC RTC RTC
    21.00 x x x x
    21.30 x x x x
    22.00 x x x x
             
    Dinsdag        
      Veld A1 Veld A2 Veld B1 Veld B2
    17.00 x x x x
    18.00 x x x x
    18.30 B1 C1 B2 C2
    19.00 B1 C1 B2 C2
    19.30 B1 C1 A1 A2
    20.00 x x A1 A2
    20.30 1 2 A1 5
    21.00 1 2 x 5
    21.30 1 2 x 5
    22.00 1 2 x x
             
    Woensdag        
      Veld A1 Veld A2 Veld B1 Veld B2
    17.00 F1 K A3 x
    18.00 E1 E2 E3 x
    19.00 D1 D2 A4 x
    20.00 R x x x
    20.30 x x x x
    21.00 x x x x
    21.30 x x x x
    22.00 x x x x
             
    Donderdag        
      Veld A1 Veld A2 Veld B1 Veld B2
    17.00 x x x x
    18.00 D2 E1 x x
    18.30 D2 E1 B2 C2
    19.00 B1 C1 B2 C2
    19.30 B1 C1 A1 A2
    20.00 B1 C1 A1 A2
    20.30 1 2 A1 3
    21.00 1 2 4 3
    21.30 1 2 4 3
    22.00 1 2 4 x
    22.30 x x x x