• ZKC staat voor korfballen op een goed niveau 
    veel extra activiteiten voor kinderen 
    oog hebben voor elkaar. Kom gerust eens langs.
    ZKC, meer dan korfbal alleen!

  • Team Standen zaal

  • Poulestand

    TeamGSGWGLVLPT
    Velocitas 113120124
    GKV (H) 113111123
    ZKC '31 11381417
    EKVA 11362514
    Exakwa 11370614
    VZOD 11330106
    DSO (A) 11320114
    Crescendo 11310122
  • Poulestand

    TeamGSGWGLVLPT
    Rohda 413130026
    Rapid 31381417
    ZKC '31 21380516
    VZOD 21380516
    Exakwa 21370614
    Roda 3133197
    Crescendo 21320114
    DSO (A) 21320114
  • Poulestand

    TeamGSGWGLVLPT
    ZKV (Za) 31182118
    Swift (A) 31172216
    DKV Victoria 21162314
    OKV 21153312
    Sporting West 3112276
    ZKC '31 3122195
    Furore 2112274
  • Poulestand

    TeamGSGWGLVLPT
    KZ/Hiltex 612111022
    Movado 21172216
    Sporting West 21151511
    ZKC '31 41150610
    Blauw-Wit (A) 6114169
    Groen Geel 5113177
    OKV 31110101
  • Poulestand

    TeamGSGWGLVLPT
    DKV Victoria 51082018
    Kleine Sluis 11071215
    ZKC '31 51051411
    DKV (IJ) 31051411
    DTS (E) 394149
    Sporting Andijk/ADOS 5123096
    Helios 31110102
  • Poulestand

    TeamGSGWGLVLPT
    Nova A113100320
    Blauw-Wit (A) A11391319
    KVA A11382318
    Groen Geel A21381417
    SDO/BlijWerkt A11353513
    EKVA A11342710
    ZKC '31 A1133197
    BEP A21300130
  • Poulestand

    TeamGSGWGLVLPT
    KZ/Hiltex A212111023
    Atlantis A11391319
    Sporting West A11290318
    Furore A11371515
    VZOD A11351711
    ZKC '31 A2134098
    Blauw-Wit (A) A2133197
    Rapid A11301121
  • Poulestand

    TeamGSGWGLVLPT
    OKV A11090118
    Aurora A11071215
    Oosterkwartier A11060412
    Apollo A1113268
    Stormvogels (U) A1102357
    Sporting West A3103076
    ZKC '31 A3112276