• ZKC staat voor korfballen op een goed niveau 
    veel extra activiteiten voor kinderen 
    oog hebben voor elkaar. Kom gerust eens langs.
    ZKC, meer dan korfbal alleen!

  • ZKC A1

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdAccommodatiePlaatsDetails
    Groen Geel A2ZKC '31 A110 mrt18:10Groen-GeelhalWORMER
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslag
    11 novBEP A2ZKC '31 A17 - 12
    18 novZKC '31 A1Nova A18 - 20
    25 novKVA A1ZKC '31 A118 - 12
    2 decZKC '31 A1EKVA A112 - 13
    9 decZKC '31 A1SDO/BlijWerkt A114 - 14
    16 decBlauw-Wit (A) A1ZKC '31 A119 - 9
    9 janZKC '31 A1Groen Geel A214 - 16
    13 janZKC '31 A1BEP A223 - 20
    20 janNova A1ZKC '31 A120 - 13
    27 janZKC '31 A1KVA A117 - 25
    3 febEKVA A1ZKC '31 A120 - 17
    10 febSDO/BlijWerkt A1ZKC '31 A127 - 16
    17 febZKC '31 A1Blauw-Wit (A) A121 - 20
  • Poulestanden A1 (A-jeugd)

    TeamGSGWGLVLPT
    Nova A113100320
    Blauw-Wit (A) A11391319
    KVA A11382318
    Groen Geel A21381417
    SDO/BlijWerkt A11353513
    EKVA A11342710
    ZKC '31 A1133197
    BEP A21300130