• ZKC staat voor korfballen op een goed niveau 
    veel extra activiteiten voor kinderen 
    oog hebben voor elkaar. Kom gerust eens langs.
    ZKC, meer dan korfbal alleen!

  • ZKC E3

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdAccommodatiePlaatsDetails
    ZKC '31 E3KZ/Hiltex E510 mrt10:00De TrefZAANDAM
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslag
    17 febFurore E6ZKC '31 E31 - 10
    10 febZKC '31 E3DKV Victoria E22 - 3
    3 febGroen Geel E6ZKC '31 E33 - 3
    27 janZKC '31 E3Furore E57 - 1
    20 janZKC '31 E3ZKV (Za) E26 - 4
    13 janZKV (Za) E2ZKC '31 E33 - 6
    6 janKZ/Hiltex E5ZKC '31 E34 - 1
    23 decDKV Victoria E2ZKC '31 E34 - 2
    16 decZKC '31 E3Furore E615 - 1
    2 decZKC '31 E3Groen Geel E612 - 3
    25 novFurore E5ZKC '31 E30 - 3
    18 novHelios E1ZKC '31 E35 - 8
    11 novZKC '31 E3Helios E15 - 3
  • Poulestanden E3 (E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1DKV Victoria E21091019
    2ZKC '31 E31391319
    3ZKV (Za) E21070314
    4KZ/Hiltex E51170414
    5Helios E11242610
    6Groen Geel E6123369
    7Furore E5111193
    8Furore E61110102