• ZKC staat voor korfballen op een goed niveau 
    veel extra activiteiten voor kinderen 
    oog hebben voor elkaar. Kom gerust eens langs.
    ZKC, meer dan korfbal alleen!

  • Definitieve opstellingen jeugd najaar 2018

    A1

     

    A2

     

    Heren

    Dames selectie

    Heren

    Dames

    Jarno de Jong

    Marit Bakker

    Martijn van der Pol

    Emma Havinga

    Sijs Kiers

    Charissa Homma

    Thijs Hoogland

    Busra Cetin

    Ward Sluis

    Marit Zandbergen

    Roy de Roeck

    Debby Goed

    Peer Sluis

    Maaike Bakker

    Chiel Stender

    Femke van Otterloo

    Mika Sas

    Rosa Faber

     

     

    A3

     

     

     

     

    Dames

     

     

     

    Marit van den Dongen

     

     

     

    Selene Ozdemir

     

     

     

    Sanne Vermeer

     

     

     

    Roxanne Grootjen

     

     

     

    Noa Jansen

     

     

     

    Floor van Galen

     

     

     

    Susanne Danser

     

     

     

    Sanne Braat

     

     

    B1

     

    B2

     

    Heren selectie

    Dames

    Heren

    Dames

    Boris Asselman

    Sharon Moen

    Wouter Dijkman

    Amber de Hertog

    Lex Ekkel

    Kris Ahne

    Lucas Brouwer

    Luna van den Berg

    Koen Schoorl

    Marijnne Hoogland

    Bram van den Dongen

    Sarah Havinga

    Justin Broerse

    Sterre Vennik

     

    Daisy Al

    Menno Brokking

    Lena Nieuwenhuizen

     

    Amber de Lange

    C1

     

    C2

     

    Heren

    Dames

    Heren

    Dames

    Mees van der Bunt

    Jet Kooi

    Jesper Brouwer

    Lisette van het Hof

    Rijk Sluis

    Alicia Moen

    Bram Beets

    Luca de Hertog

    Vincent Mandjes

    Quinty Jansen

    Finn van der Kuijl

    Sophie van der Meulen

    Sem Stavast

    Melissa Heilijgers

     

    Dilana Anthonio

    Floris van der Woude

    Jayda Dissels

     

    Alicia Praamsma

     

     

     

    Kashmira Joeloemsing

     

     

     

    Chanel Razaki

    D1

     

    D2

     

    Heren

    Dames

    Heren

    Dames

    Rodney Stook

    Robina Bromet

    Joram van Otterloo

    Keyzia Unmehopa

    Lyndon Stook

    Janai Dissels

    Ruben Timmerman

    Jedidja Koffeman

    Joeri Kelder

    Hannah Bakker

    Daan van den Dongen

    Noralie Hoogland

     

    Marit de Lange

     

    Dirayla Mwangi

     

    Anne Frelink

     

    Yentl van Otterloo

     

    Nina Munoz Gonzalez

     

    Elise Frelink

    D3

     

     

     

    Heren

    Dames

     

     

    Stijn van Kooten

    Lisa van der Sluijs

     

     

    Rob Kraaijer

    Noor van den Berg

     

     

    Viggo Kruit

    Isabelle Hoogland

     

     

    Mees van der Meulen

    Marieke Stroobach

     

     

     

    Elisa Genovese

     

     

     

     

     

     

    E1

     

    E2

     

    Heren

    Dames

    Heren

    Dames

    Sam Leegwater

    Ranomi Stoter

    Federico Genovese

    Nikkie Kleijn

    Stan Croese

    Grace Unmehopa

    Rami Bouamour

    Mia Munoz Gonzalez

    Lucas Stavast

    Marije van Otterloo

    Tygo Draaisma

    Jaizy Homma

     

     

     

     

    E3

     

     

     

    Heren

    Dames

     

     

    Jim de Jeeger

    Tera Stavast

     

     

    Aaron Stoter

    Vera Kleijn

     

     

    Thijs Baars

     

     

     

    Jehlano Mwangi

     

     

     

    Kian de Haas

     

     

     

    Kangoeroes (toekomstige F1)

     

     

     

    Heren

    Dames

     

     

    Mats Aikema

    Sarah Bouamour

     

     

    Robin Kelder

    Sara van Dam

     

     

    Jonathan Rutte

    Haley Morsink

     

     

    Bart van der Meulen

    Isa Draaisma

     

     

    Tycho Kroes