• ZKC staat voor korfballen op een goed niveau 
    veel extra activiteiten voor kinderen 
    oog hebben voor elkaar. Kom gerust eens langs.
    ZKC, meer dan korfbal alleen!

  • Indeling jeugdwedstrijdleiders veld najaar 2018

    Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
    8-9-2018 10:30 ZKC '31 B1 - ZKV (Za) B1 KNKV
    8-9-2018 10:30 ZKC '31 D1 - Groen Geel D2 Kris Homma
    8-9-2018 10:30 ZKC '31 E1 - Groen Geel E3 Tieme Braat
    8-9-2018 10:30 ZKC '31 E3 - Groen Geel E7 Emma Havinga
    8-9-2018 11:30 ZKC '31 D3 - Swift (A) D2 Roy de Roeck
    8-9-2018 12:00 ZKC '31 A1 - Fiducia A1 KNKV
    8-9-2018 12:30 ZKC '31 4 - Thor (H) 2 KNKV
    8-9-2018 13:30 ZKC '31 A2 - Swift (A) A1 NOG OPEN
           
    15-9-2018 10:30 ZKC '31 D2 - DSO (A) D1 Lex Ekkel
    15-9-2018 10:30 ZKC '31 E2 - Roda E1 Boris Asselman
    15-9-2018 11:30 ZKC '31 C1 - BEP C2 KNKV
    15-9-2018 11:30 ZKC '31 C2 - KZ/Thermo4U C5 Tim Croese
    15-9-2018 12:30 ZKC '31 3 - DOS (W) 3 KNKV
    15-9-2018 12:30 ZKC '31 B2 - DTS (E) B2 Leon Snoek
    15-9-2018 14:00 ZKC '31 2 - Sporting West 3 KNKV
    15-9-2018 14:00 ZKC '31 5 - DTS (E) 3 NOG OPEN
    15-9-2018 15:30 ZKC '31 1 - KZ Danaïden 1 KNKV
           
    22-9-2018 11:00 ZKC '31 B2 - OKV B3 Alex Schouten
    22-9-2018 11:00 ZKC '31 D1 - Roda D1 Kris Homma
    22-9-2018 11:00 ZKC '31 E2 - ZKV (Za) E2 Tim Croese
    22-9-2018 11:00 ZKC '31 E3 - KZ/Thermo4U E4 Lex Ekkel
    22-9-2018 12:30 ZKC '31 4 - Oranje Nassau 2 KNKV
    22-9-2018 12:30 ZKC '31 A1 - Groen Geel A2 KNKV
    22-9-2018 14:00 ZKC '31 5 - Sporting Andijk/ADOS 4 NOG OPEN
           
    29-9-2018 09:30 ZKC '31 D2 - ZKV (Za) D1 Kees Stroobach
    29-9-2018 10:00 ZKC '31 C1 - Apollo C1 KNKV
    29-9-2018 10:00 ZKC '31 E1 - Roda E2 Chiel Stender
    29-9-2018 10:30 ZKC '31 D3 - DKV Victoria D1 Lindy Koel
    29-9-2018 11:00 ZKC '31 B1 - Haarlem B1 KNKV
    29-9-2018 11:30 ZKC '31 C2 - Apollo C2 Marije Tel
    29-9-2018 12:30 ZKC '31 3 - VEO 5 KNKV
    29-9-2018 12:30 ZKC '31 A1 - KVA A1 KNKV
    29-9-2018 14:00 ZKC '31 2 - Blauw-Wit (A) 5 KNKV
    29-9-2018 14:00 ZKC '31 A2 - EKVA A2 NOG OPEN
    29-9-2018 15:30 ZKC '31 1 - ODO 1 KNKV
    29-9-2018 15:30 ZKC '31 A3 - KZ/Thermo4U A5 NOG OPEN
           
    6-10-2018 10:30 ZKC '31 C1 - Groen Geel C2 KNKV
    6-10-2018 10:30 ZKC '31 E2 - Groen Geel E6 Tieme Braat
    6-10-2018 11:30 ZKC '31 C2 - ZKV (Za) C2 Alex Schouten
    6-10-2018 11:30 ZKC '31 D2 - WWSV D1 Kris Homma
    6-10-2018 12:30 ZKC '31 4 - Triaz 3 KNKV
    6-10-2018 12:30 ZKC '31 B2 - Roda B1 Roy de Roeck
    6-10-2018 14:00 ZKC '31 5 - Kleine Sluis 1 NOG OPEN
           
    13-10-2018 10:00 ZKC '31 D1 - ADOS D1 Leon Snoek
    13-10-2018 10:00 ZKC '31 E1 - OKV E3 Boris Asselman
    13-10-2018 10:00 ZKC '31 E3 - OKV E2 Chiel Stender
    13-10-2018 11:00 ZKC '31 B1 - Groen Geel B2 KNKV
    13-10-2018 11:00 ZKC '31 D3 - Rapid D2 Kees Stroobach
    13-10-2018 12:30 ZKC '31 3 - De Meervogels 3 KNKV
    13-10-2018 12:30 ZKC '31 A1 - Fortissimo A1 KNKV
    13-10-2018 14:00 ZKC '31 2 - Swift (A) 3 KNKV
    13-10-2018 14:00 ZKC '31 A2 - DKV (IJ) A1 NOG OPEN
    13-10-2018 15:30 ZKC '31 1 - Weidevogels 1 KNKV
    13-10-2018 15:30 ZKC '31 A3 - DKV A2 Lindy Koel
           
    20-10-2018 12:30 ZKC '31 4 - DSO (A) 2 KNKV
           
    27-10-2018 12:30 ZKC '31 3 - Luno 3 KNKV
    27-10-2018 14:00 ZKC '31 2 - OKV 3 KNKV
    27-10-2018 15:30 ZKC '31 1 - Dijkvogels 1 KNKV