• Indeling jeugdwedstrijdleiders zaal 2018 / 2019

    Datum Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
    12-01-2019 11:15 ZKC '31 E2 ZKV (Za) E2 Emma Havinga
    12-01-2019 11:15 ZKC '31 E1 OKV E1 Martijn van der Pol
    12-01-2019 12:15 ZKC '31 D1 Groen Geel D2 Chiel Stender
    12-01-2019 13:15 ZKC '31 A3 Sporting West A2 Tim Croese
    12-01-2019 14:25 ZKC '31 A2 Roda A1 Leon Snoek
    12-01-2019 15:35 ZKC '31 A1 BEP A2 KNKV
    12-01-2019 16:45 ZKC '31 2 VIKO 2 KNKV
    12-01-2019 18:00 ZKC '31 1 VIKO 1 KNKV
             
    19-01-2019 11:05 ZKC '31 E4 KZ/Thermo4U E5 NOG OPEN
    19-01-2019 11:05 ZKC '31 E3 Furore E4 Jolien van Dijk
    19-01-2019 12:05 ZKC '31 D2 Groen Geel D4 Tieme Braat
    19-01-2019 13:05 ZKC '31 C2 Groen Geel C3 Alex Schouten
    19-01-2019 14:10 ZKC '31 C1 ZKV (Za) C1 KNKV
    19-01-2019 15:10 ZKC '31 B1 Rapid B1 KNKV
    19-01-2019 16:10 ZKC '31 4 KVA 3 KNKV
    19-01-2019 17:20 ZKC '31 5 Velocitas 8 NOG OPEN
    19-01-2019 18:30 ZKC '31 3 HKC (U) 4 KNKV
             
    26-01-2019 11:00 ZKC '31 E2 Sporting Andijk E1 Martijn van der Pol
    26-01-2019 11:00 ZKC '31 E1 Groen Geel E1 Kees Stroobach
    26-01-2019 12:00 ZKC '31 D3 Apollo D2 Chiel Stender
    26-01-2019 13:00 ZKC '31 D1 DSO (A) D1 Leon Snoek
    26-01-2019 14:00 ZKC '31 A3 Sporting Andijk A1 NOG OPEN
    26-01-2019 15:10 ZKC '31 A2 KZ/Thermo4U A4 Kris Homma
    26-01-2019 16:20 ZKC '31 A1 Rohda A1 KNKV
    26-01-2019 17:30 ZKC '31 2 DWS 2 KNKV
    26-01-2019 18:45 ZKC '31 1 DWS 1 KNKV
             
    02-02-2019 11:10 ZKC '31 E3 Groen Geel E3 Boris Asselman
    02-02-2019 11:10 ZKC '31 E1 KZ/Thermo4U E1 Lex Ekkel
    02-02-2019 12:10 ZKC '31 D3 ZKV (Za) D2 Emma Havinga
    02-02-2019 13:10 ZKC '31 C2 BEP C3 Kees Stroobach
    02-02-2019 14:10 ZKC '31 C1 Velocitas C1 KNKV
    02-02-2019 15:10 ZKC '31 B2 KZ/Thermo4U B3 Alex Schouten
    02-02-2019 16:10 ZKC '31 B1 KZ Danaïden B1 KNKV
    02-02-2019 17:10 ZKC '31 A2 Groen Geel A3 Lindy Koel
    02-02-2019 18:20 ZKC '31 4 Roda 3 KNKV
    02-02-2019 19:30 ZKC '31 3 EKVA 4 KNKV
             
    09-02-2019 11:00 ZKC '31 E4 Sporting Andijk E2 Tieme Braat
    09-02-2019 12:05 ZKC '31 D2 Blauw-Wit (A) D2 Marije Tel
    09-02-2019 13:05 ZKC '31 D1 KZ/Thermo4U D2 NOG OPEN
    09-02-2019 14:10 ZKC '31 A3 Apollo A2 Tim Croese
    09-02-2019 15:25 ZKC '31 A1 ZKV (Za) A2 KNKV
    09-02-2019 16:40 ZKC '31 2 Viking 2 KNKV
    09-02-2019 18:00 ZKC '31 1 Viking 1 KNKV
    09-02-2019 19:10 ZKC '31 5 Sporting Andijk/ADOS 4 NOG OPEN
             
    02-03-2019 11:00 ZKC '31 E2 DTS (E) E1 NOG OPEN
    02-03-2019 11:00 ZKC '31 E4 BEP E2 Boris Asselman
    02-03-2019 12:00 ZKC '31 D2 AW/DTV D1 Lex Ekkel
    02-03-2019 13:00 ZKC '31 D1 ZKV (Za) D1 Alex Schouten
    02-03-2019 14:00 ZKC '31 B1 Haarlem B1 KNKV
    02-03-2019 15:00 ZKC '31 5 Fluks 3 NOG OPEN
    02-03-2019 16:15 ZKC '31 4 EKVA 3 KNKV
    02-03-2019 17:25 ZKC '31 3 Victum 3 KNKV
             
    09-03-2019 11:05 ZKC '31 E1 Apollo E1 Martijn van der Pol
    09-03-2019 11:05 ZKC '31 E3 DSO (A) E2 NOG OPEN
    09-03-2019 12:10 ZKC '31 D3 KZ/Thermo4U D4 Chiel Stender
    09-03-2019 13:10 ZKC '31 C2 DSO (A) C2 Kees Stroobach
    09-03-2019 14:10 ZKC '31 B2 OKV B2 Tim Croese
    09-03-2019 15:10 ZKC '31 A2 KZ/Thermo4U A5 Leon Snoek
    09-03-2019 16:20 ZKC '31 A1 Furore A1 KNKV
    09-03-2019 17:30 ZKC '31 2 Fiducia 2 KNKV
    09-03-2019 18:40 ZKC '31 1 Fiducia 1 KNKV
             
    16-03-2019 11:00 ZKC '31 E4 Groen Geel E7 NOG OPEN
    16-03-2019 11:00 ZKC '31 E3 KZ/Thermo4U E3 NOG OPEN
    16-03-2019 12:00 ZKC '31 D2 OKV D2 Tieme Braat
    16-03-2019 13:00 ZKC '31 C2 ZKV (Za) C2 Alex Schouten
    16-03-2019 14:00 ZKC '31 C1 KZ/Thermo4U C2 KNKV
    16-03-2019 15:00 ZKC '31 B2 ZKV (Za) B3 Kris Homma
    16-03-2019 16:00 ZKC '31 B1 Groen Geel B2 KNKV
    16-03-2019 17:00 ZKC '31 5 ADOS/Sporting Andijk 3 Lindy Koel
    16-03-2019 18:10 ZKC '31 4 BEP 3 KNKV
    16-03-2019 19:20 ZKC '31 3 OVVO/De Kroon 4 KNKV
             
    23-03-2019 11:00 ZKC '31 E2 Furore E3 Emma Havinga
    23-03-2019 12:15 ZKC '31 D3 Rohda D1 Kees Stroobach
    23-03-2019 13:15 ZKC '31 A3 DSO (A) A1 Marije Tel
    23-03-2019 14:25 ZKC '31 A2 Sporting Badhoevedorp A1 Leon Snoek
    23-03-2019 15:35 ZKC '31 A1 KVA A2 KNKV
    23-03-2019 16:45 ZKC '31 2 Exakwa 2 KNKV
    23-03-2019 18:00 ZKC '31 1 Exakwa 1 KNKV
             
    30-03-2019 11:00 ZKC '31 E3 VIDO E1 Lex Ekkel
    30-03-2019 12:00 ZKC '31 D2 WWSV D1 Boris Asselman
    30-03-2019 13:00 ZKC '31 C1 BEP C1 KNKV
    30-03-2019 14:00 ZKC '31 B2 DTS (E) B2 Alex Schouten
    30-03-2019 15:00 ZKC '31 B1 Velocitas B1 KNKV
    30-03-2019 16:00 ZKC '31 5 Rapid 5 NOG OPEN
    30-03-2019 17:10 ZKC '31 4 Velocitas 4 KNKV
    30-03-2019 18:20 ZKC '31 3 Fiducia 4 KNKV