• Gisteren bereikte ons het verdrietige bericht dat op 21 maart ons oudste lid, Tiny IJskes-Bes, op 92-jarige leeftijd is overleden in Oostergouw, waar ze al enkele jaren woonde.

  Zij is 58 jaar lid geweest van ZKC, de laatste jaren als rustend lid. Op jongere leeftijd heeft ze het tot ons eerste gebracht. Ze was weduwe van Henk IJskes, eigenaar van het bouwbedrijf dat ons clubhuis De Treffer heeft gebouwd.

   

  Tiny IJskes-Bes was onder meer de oudere zus van onze leden Piet en Jan Bes, schoonzus van Ilona Bes en tante van Petra Bes. Wij wensen haar familie en andere naasten veel sterkte toe bij het verwerken van hun verlies. We hopen dat onze club hen daarin tot steun kan zijn.

   

  Uit dankbaarheid voor haar jarenlange betrokkenheid bij ZKC houden we zaterdag een minuut stilte voor de wedstrijd van het eerste.

   

  Namens het bestuur, Erwin