• Indeling ZKC Jeugdscheidsrechters - voorjaar 2019

    Datum Tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
    13-04-2019 10:00 ZKC '31 D3 KZ/Thermo4U D4 Boris Asselman
    13-04-2019 10:00 ZKC '31 E3 KZ/Thermo4U E3 Lex Ekkel
    13-04-2019 11:00 ZKC '31 D1 KZ/Thermo4U D2 NOG OPEN
             
    20-04-2019 09:00 ZKC '31 D3 Groen Geel D4 Kees Stroobach
    20-04-2019 09:00 ZKC '31 E4 Furore E6 Kris Homma
    20-04-2019 10:00 ZKC '31 C1 Velocitas C1 KNKV
    20-04-2019 10:00 ZKC '31 E3 Zaandam Zuid E1 NOG OPEN
    20-04-2019 11:00 ZKC '31 A1 SDO/BlijWerkt A1 KNKV
    20-04-2019 11:00 ZKC '31 C2 Haarlem C2 NOG OPEN
    20-04-2019 12:00 ZKC '31 B2 DTS (E) B2 Alex Schouten
    20-04-2019 12:30 ZKC '31 4 EKVA 4 KNKV
    20-04-2019 13:15 ZKC '31 A3 Sporting West A2 NOG OPEN
    20-04-2019 14:00 ZKC '31 5 DTS (E) 2 NOG OPEN
             
    11-05-2019 09:00 ZKC '31 E1 KZ/Thermo4U E1 Boris Asselman
    11-05-2019 10:00 ZKC '31 D1 Blauw-Wit (A) D1 Lindy Koel
    11-05-2019 10:00 ZKC '31 E2 KZ/Thermo4U E4 Martijn van der Pol
    11-05-2019 11:00 ZKC '31 B1 Fiducia B1 KNKV
    11-05-2019 11:00 ZKC '31 D2 Groen Geel D3 Marije Tel
    11-05-2019 12:30 ZKC '31 3 Tempo 5 KNKV
    11-05-2019 12:30 ZKC '31 A2 Roda A1 Leon Snoek
    11-05-2019 14:00 ZKC '31 2 ZKV (Za) 3 KNKV
    11-05-2019 15:30 ZKC '31 1 KIOS (N) 1 KNKV
             
    18-05-2019 10:00 ZKC '31 D2 Apollo D1 Tim Croese
    18-05-2019 10:00 ZKC '31 E2 Groen Geel E4 Emma Havinga
    18-05-2019 11:00 ZKC '31 C1 ZKV (Za) C1 KNKV
    18-05-2019 12:00 ZKC '31 C2 Helios C1 Leon Snoek
    18-05-2019 13:00 ZKC '31 4 Swift (A) 4 KNKV
             
    25-05-2019 09:00 ZKC '31 E1 Groen Geel E3 Martijn van der Pol
    25-05-2019 09:45 ZKC '31 B2 Furore B3 Tim Croese
    25-05-2019 10:00 ZKC '31 E4 Sporting Andijk E2 NOG OPEN
    25-05-2019 11:00 ZKC '31 A2 Sporting Badhoevedorp A1 Marije Tel
    25-05-2019 11:00 ZKC '31 B1 Groen Geel B2 KNKV
    25-05-2019 12:30 ZKC '31 3 Rohda 4 KNKV
    25-05-2019 12:30 ZKC '31 A1 Tempo A2 KNKV
    25-05-2019 14:00 ZKC '31 2 Rohda 5 KNKV
    25-05-2019 14:00 ZKC '31 A3 DKV Victoria/Triaz A1 Lindy Koel
    25-05-2019 15:30 ZKC '31 1 Paal Centraal 1 KNKV
    25-05-2019 15:30 ZKC '31 5 Kleine Sluis 1 KNKV
             
    01-06-2019 09:00 ZKC '31 E1 OKV E3 Lex Ekkel
    01-06-2019 10:00 ZKC '31 D1 Rapid D1 Leon Snoek
    01-06-2019 10:00 ZKC '31 E2 Roda E2 NOG OPEN
    01-06-2019 11:00 ZKC '31 B1 OVVO/De Kroon B1 KNKV
    01-06-2019 11:00 ZKC '31 D2 ADOS D1 Alex Schouten
    01-06-2019 12:30 ZKC '31 A2 ADOS A1 Tim Croese
    01-06-2019 14:00 ZKC '31 4 Sporting Badhoevedorp 2 KNKV
             
    15-06-2019 09:00 ZKC '31 E3 ZKV (Za) E2 NOG OPEN
    15-06-2019 09:00 ZKC '31 E4 DSO (A) E3 Emma Havinga
    15-06-2019 10:00 ZKC '31 C2 ZKV (Za) C2 Kees Stroobach
    15-06-2019 10:30 ZKC '31 D3 Apollo D2 Chiel Stender
    15-06-2019 11:00 ZKC '31 A3 Zaandam Zuid A1 Alex Schouten
    15-06-2019 11:30 ZKC '31 C1 Apollo C1 KNKV
    15-06-2019 12:30 ZKC '31 3 Velocitas 4 KNKV
    15-06-2019 12:30 ZKC '31 A1 ZKV (Za) A2 KNKV
    15-06-2019 14:00 ZKC '31 2 ALO 2 KNKV
    15-06-2019 14:00 ZKC '31 5 ADOS/Sporting Andijk 3 Lindy Koel
    15-06-2019 15:30 ZKC '31 1 Rapid 1 KNKV
    15-06-2019 15:30 ZKC '31 B2 Apollo B1 NOG OPEN