• Voorlopige opstellingen jeugd en uitleg + overzicht belangrijke datums

    Beste leden van ZKC’31. Hier zijn de voorlopige opstellingen.

     

    We willen jullie (spelers en ouders) even op iets heel belangrijks wijzen, voordat je de opstellingen door gaat lopen. We hebben de teams zoveel mogelijk op kwaliteit, leeftijd en gezelligheid in gedeeld. Wat ook heel belangrijk is, is dat iedereen voldoende speeltijd krijgt.

    We hopen er ook komend seizoen weer een mooi seizoen van te maken. Dit gaan we dan ook echt met ze allen doen!!

    Daarom willen wij als JTC jullie vragen na te denken over het feit dat, wanneer je misschien denkt aan opzeggen, omdat je denkt dat dit team niet is wat je wilt, veel andere spelers hier ook mee te maken krijgen.

    We willen jullie dan ook vragen je eventuele opmerkingen/vragen te mailen naar ons om met ons te praten over de voorlopige opstellingen. jtc@zkc31.nl

     

    A1

     

    A2

     

    Heren selectie

    Dames selectie

    Heren

    Dames

    Mika Sas

    Marit Bakker

    Thijs Hoogland

    Roxanne Grootjen

    Sijs Kiers

    Charissa Homma

    Chiel Stender

    Sterre Vennik

    Ward Sluis

    Maaike Bakker

    Menno Brokking

    Floor van Galen

    Peer Sluis

    Sharon Moen

    Lucas Brouwer

     

    Boris Asselman

    Kris Ahne

    Afvallers A1

    Afvallers A1

    Koen Schoorl

    Femke van Otterloo

     

     

    Lex Ekkel

    Debby Goed

     

     

    A3

     

     

     

     

    Dames

     

     

     

    Marit van den Dongen

     

     

     

    Selene Ozdemir

     

     

     

    Lena Nieuwenhuizen

     

     

     

    Sanne Vermeer

     

     

     

    Noa Jansen

     

     

     

    Sarah Havinga

     

     

     

    Susanne Danser

     

     

     

    Luna van den Berg

     

     

     

    Danielle van den Akker

     

     

     

    Sanne Braat

     

     

    B1

     

    B2

     

    Heren

    Dames

    Heren

    Dames

    Justin Broerse

    Marijnne Hoogland

    Bram van den Dongen

    Sophie van der Meulen

    Mees van der Bunt

    Jayda Dissels

    Wouter Dijkman

    Lisette van het Hof

    Floris van der Woude

    Melissa Heilijgers

     

    Mischa van As

    Vincent Mandjes

    Quinty Jansen

     

    Daisy Al

    Rijk Sluis

    Jet Kooi

     

    Amber de Hertog

     

     

     

    Luka Oostrom

     

     

     

    Luca de Hertog

     

     

     

    Kashmira Joeloemsing

     

     

     

    Dilana Anthonio

    C1

     

    C2

     

    Heren

    Dames

    Heren

    Dames

    Joeri Kelder

    Janai Dissels

    Jesper Brouwer

    Elise Frelink

    Sem Stavast

    Alicia Moen

    Bram Beets

    Keyzia Unmehopa

    Ruben Timmerman

    Robina Bromet

    Finn van der Kuil

    Jedidja Koffeman

    Lyndon Stook

    Marit de Lange

    Daan van den Dongen

    Alicia Praamsma

    Rodney Stook

    Hannah Bakker

    Joram van Otterloo

    Noralie Hoogland

     

     

     

    Chanel Razaki

     

     

     

    Naomi van Maanen

    D1

     

    D2

     

    Heren

    Dames

    Heren

    Dames

    Sam Leegwater

    Yentl van Otterloo

    Stijn van Kooten

    Dirayla Mwangi

    Jim de Jeeger

    Grace Unmehopa

    Stan Croese

    Marieke Stroobach

    Lucas Stavast

    Ranomi Stoter

    Viggo Kruit

    Noor van den Berg

     

    Elisa Genovese

    Rob Kraaier

    Lisa van der Sluijs

     

    Anne Frelink

    Mees van der Meulen

    Isabelle Hoogland

     

    Jaizy Homma

     

    Tera Stavast

     

    Nikkie Kleijn

     

     

    E1

     

    E2

     

    Heren

    Dames

    Heren

    Dames

    Rami Bouamour

    Vera Kleijn

    Kian de Haas

    Eva Roepert

    Tygo Draaisma

    Marije van Otterloo

    Jehlano Mwangi

    Ninthe Janssen

    Thijs Baars

     

    Mika Gans

     

     

     

    Aaron Stoter

     

     

     

    Federico Genovese

     

    F1

     

     

     

    Heren

    Dames

     

     

    Robin Kelder

    Sophie van Dam

     

     

     

    Lois Kooi

     

     

     

    Livia Hoogland

     

     

     

    Bente Heinhuis

     

     

    Kangoeroes

     

     

     

    Heren

    Dames

     

     

    Jonathan Rutten

    Sarah van Dam

     

     

    Tygo Kroes

    Emily Hoogland

     

     

     

    Isa Draaisma

     

     

     Er staan nog geen trainers bij de teams. Deze zullen wij publiceren wanneer we de gehele trainersstaf voor de jeugd rond hebben.

     Ook vind je hier gelijk het programma tot de zomervakantie.

     Belangrijke Data!!!

     

    Bekend maken voorlopige opstellingen

    9 april

    Laatste trainingen seizoen 2018-2019/daarna nog 2 weken trainen met de nieuwe teams

    13 juni

    Laatste competitieweekend

    15 juni

     

     

    Start trainingen seizoen 2019-2020

    18 juni

    Bekendmaking definitieve opstellingen seizoen 2019/2020

    Laatste weekend juni

    Laatste trainingen met nieuwe teams/van het seizoen

    27 juni