• Beste ouders/spelers,

     Hierbij de meest recente voorlopige opstellingen. De ervaring leert dat er naar het nieuwe seizoen toe nog de nodige veranderingen komen door o.a. schoolkorfbal.

    Bij de A hebben we ervoor gekozen om ook de A2 in de wedstrijdsport te plaatsen.

    Doordat de A1 en A2 selectieprocedure zorgvuldig moet gebeuren en er nog onduidelijkheid is omtrent het aantal junioren voor volgend seizoen kunnen er in de opstellingen na de zomer nog wijzigingen komen. De C1 zal ook selecteren na de zomervakantie.

    Voorlopig worden in de laatste 2 weken deze opstellingen voor de trainingen aangehouden. Kijk voor de komende weken goed in welk team je nu ingedeeld bent.

    Voor vragen/opmerkingen kun je mailen naar jtc@zkc31.nl

     

    A1

     

    A2

     

    Heren selectie

    Dames selectie

    Heren selectie

    Dames

    Mika Sas

    Marit Bakker

    Thijs Hoogland

    Roxanne Grootjen

    Sijs Kiers

    Charissa Homma

    Chiel Stender

    Sterre Vennik

    Ward Sluis

    Maaike Bakker

    Menno Brokking

    Floor van Galen

    Peer Sluis

    Sharon Moen

    Lucas Brouwer

     

    Boris Asselman

    Kris Ahne

    Afvallers A1

    Afvallers A1

    Koen Schoorl

    Debby Goed

     

     

    Lex Ekkel

     

     

     

    A3

     

     

     

    Heren

    Dames

     

     

    Afvallers A2

    Marit van den Dongen

     

     

    Nieuwe heer ?

    Selene Ozdemir

     

     

     

    Lena Nieuwenhuizen

     

     

     

    Sanne Vermeer

     

     

     

    Noa Jansen

     

     

     

    Sarah Havinga

     

     

     

    Susanne Danser

     

     

     

    Danielle van den Akker

     

     

    B1

     

    B2

     

    Heren

    Dames

    Heren

    Dames

    Justin Broerse

    Marijnne Hoogland

    Bram van den Dongen

    Sophie van der Meulen

    Mees van der Bunt

    Jayda Dissels

    Wouter Dijkman

    Lisette van het Hof

    Floris van der Woude

    Melissa Heilijgers

     

    Mischa van As

    Vincent Mandjes

    Quinty Jansen

     

    Daisy Al

    Rijk Sluis

    Jet Kooi

     

    Amber de Hertog

     

     

     

    Dilana Anthonio

     

     

     

    Luca de Hertog

     

     

     

    Kashmira Joeloemsing

     

     

     

     

    C1

     

    C2

     

    Heren selectie

    Dames

    Heren

    Dames

    Joeri Kelder

    Janai Dissels

    Jesper Brouwer

    Elise Frelink

    Sem Stavast

    Alicia Moen

    Daan van den Dongen

    Keyzia Unmehopa

    Ruben Timmerman

    Robina Bromet

    Finn van der Kuil

    Jedidja Koffeman

    Lyndon Stook

    Marit de Lange

    Afvaller C1

    Alicia Praamsma

    Rodney Stook

    Hannah Bakker

     

    Noralie Hoogland

    Bram Beets

     

     

    Chanel Razaki

     

     

     

    Naomi van Maanen

    D1

     

    D2

     

    Heren

    Dames

    Heren

    Dames

    Sam Leegwater

    Yentl van Otterloo

    Stijn van Kooten

    Tera Stavast

    Jim de Jeeger

    Grace Unmehopa

    Mees van der Meulen

    Marieke Stroobach

    Lucas Stavast

    Ranomi Stoter

    Viggo Kruit

    Noor van den Berg

     

    Nikkie Kleijn

    Rob Kraaier

    Lisa van der Sluijs

     

    Anne Frelink

     

    Isabelle Hoogland

     

    Jaizy Homma

     

     

     

    Dirayla Mwangi

     

     

    E1

     

    E2

     

    Heren

    Dames

    Heren

    Dames

    Rami Bouamour

    Vera Kleijn

    Kian de Haas

    Eva Roepert

    Tygo Draaisma

    Marije van Otterloo

    Jehlano Mwangi

    Ninthe Janssen

    Thijs Baars

     

    Mika Gans

    Jeady Homma

     

     

     

     

    F1

     

     

     

    Heren

    Dames

     

     

    Robin Kelder

    Sophie van Dam

     

     

     

    Lois Kooi

     

     

     

    Bente Heinhuis

     

     

     

     

     

     

    Kangoeroes

     

     

     

    Heren

    Dames

     

     

    Jonathan Rutten

    Sarah van Dam

     

     

    Tygo Kroes

    Isa Draaisma

     

     

     

     

     

     

     

    Er staan nog geen trainers bij de teams. Deze zullen wij publiceren wanneer we de gehele trainersstaf voor de jeugd rond hebben.

    Ook vind je hier gelijk het programma tot de zomervakantie. We trainen nog 2 weken met de nieuwe teams.

    Dinsdag 18 en 25 juni

    Woensdag 19 en 26 juni

    Donderdag 20 en 27 jun

    i