• ZKC1

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden ZKC '31 1 (Standaard)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Spirit 1880016
    2DES (D) 1860212
    3Vitesse (Ba) 1851211
    4ZKC '31 1850310
    5Atlantis 183056
    6Haarlem 181345
    7GKV (H) 181163
    8Fortissimo 180171
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    26 okt.Spirit 1ZKC '31 114 - 13
    19 okt.ZKC '31 1Atlantis 117 - 15
    12 okt.Fortissimo 1ZKC '31 111 - 27
    5 okt.GKV (H) 1ZKC '31 113 - 29
    28 sep.ZKC '31 1DES (D) 113 - 9
    21 sep.ZKC '31 1Vitesse (Ba) 17 - 12
    14 sep.Haarlem 1ZKC '31 114 - 15
    7 sep.ZKC '31 1Spirit 116 - 18
    15 jun.ZKC '31 1Rapid 117 - 16
    1 jun.Weidevogels 1ZKC '31 119 - 17
    25 meiZKC '31 1Paal Centraal 115 - 12
    18 meiODO 1ZKC '31 115 - 7
    11 meiZKC '31 1KIOS (N) 114 - 17
    20 apr.KZ Danaïden 1ZKC '31 119 - 15
  • Team indeling

    Naam
    Bakker, Lotte
    Hamouda, Selima
    Heijnen, Mark
    Koel, Jordy
    Molenaar, Annette
    Ridder, Michiel de
    Schaap, Emma
    Zandbergen, Jacco
  • Wedstrijdverslagen

    Op 8 september as starten wij met de nieuwe competitie.Maar er zijn een aantal wijzigingen in de reglementen, zowel in de spelregels, als in de regelgeving. Onderstaand vind je de belangrijkste voor dit seizoen.   Hier komen de hoofdzaken: 1. Wedstrijdduur - De wedstrijden voor senioren en [...]

    Read more

    Selectie 1 en 2     Senioren 3   Boris Boeije Natasja Man   Rik Stender Jolien van Dijk Jurgen de Haan Linah Krigee   Frans Bakkum Lindy Koel  Mark Heijnen  Maud van der Bunt   Tim Hessels Jessica Boekhoudt Michiel de Ridder Emma Schaap   [...]

    Read more

    Maandag           Veld A1 Veld A2 Veld B1 Veld B2 17.00 x x x x 17.30 x x x x 18.00 C2 x RTC RTC 18.30 C2 x RTC RTC 19.00 x x RTC RTC Dinsdag           Veld A1 Veld A2 Veld B1 Veld B2 17.00 x x x x 17.30 x x x x 18.00 E1 [...]

    Read more

    Oefenwedstrijden 4-nov-17 De Tref Tijden Wedstrijden Scheidsrechter 09.00-09.45 uur ZKC'31 E1-Furore E1 Boris Asselman 09.00-09.45 uur ZKC'31 F1-Furore F1 Lex Ekkel 09.50-10.45 uur ZKC'31 D2-Furore D2 Chiel Stender 10.50 - 11.45 uur ZKC'31 C2- Madjoe C2 Tieme Braat 11.50-12.45 uur [...]

    Read more

    1 van pagina 8