• ZKC1

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdPlaatsDetails
    ZKC '31 1DES (D) 128 sep.15:30ZAANDAM
    GKV (H) 1ZKC '31 15 okt.15:30'S-GRAVENHAGE
    Fortissimo 1ZKC '31 112 okt.15:30IJSSELSTEIN UT
    ZKC '31 1Atlantis 119 okt.15:30ZAANDAM
    Spirit 1ZKC '31 126 okt.15:30VOORTHUIZEN
  • Poulestanden ZKC '31 1 (Standaard)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Spirit 133006
    2Vitesse (Ba) 133006
    3DES (D) 133006
    4Atlantis 131022
    5ZKC '31 131022
    6Haarlem 131022
    7Fortissimo 130030
    8GKV (H) 130030
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    21 sep.ZKC '31 1Vitesse (Ba) 17 - 12
    14 sep.Haarlem 1ZKC '31 114 - 15
    7 sep.ZKC '31 1Spirit 116 - 18
    15 jun.ZKC '31 1Rapid 117 - 16
    1 jun.Weidevogels 1ZKC '31 119 - 17
    25 meiZKC '31 1Paal Centraal 115 - 12
    18 meiODO 1ZKC '31 115 - 7
    11 meiZKC '31 1KIOS (N) 114 - 17
    20 apr.KZ Danaïden 1ZKC '31 119 - 15
  • Team indeling

    Naam
    Bakker, Lotte
    Hamouda, Selima
    Heijnen, Mark
    Koel, Jordy
    Molenaar, Annette
    Ridder, Michiel de
    Schaap, Emma
    Zandbergen, Jacco
  • Wedstrijdverslagen

    Op 8 september as starten wij met de nieuwe competitie.Maar er zijn een aantal wijzigingen in de reglementen, zowel in de spelregels, als in de regelgeving. Onderstaand vind je de belangrijkste voor dit seizoen.   Hier komen de hoofdzaken: 1. Wedstrijdduur - De wedstrijden voor senioren en [...]

    Read more

    Selectie 1 en 2     Senioren 3   Boris Boeije Natasja Man   Rik Stender Jolien van Dijk Jurgen de Haan Linah Krigee   Frans Bakkum Lindy Koel  Mark Heijnen  Maud van der Bunt   Tim Hessels Jessica Boekhoudt Michiel de Ridder Emma Schaap   [...]

    Read more

    Maandag           Veld A1 Veld A2 Veld B1 Veld B2 17.00 x x x x 17.30 x x x x 18.00 C2 x RTC RTC 18.30 C2 x RTC RTC 19.00 x x RTC RTC Dinsdag           Veld A1 Veld A2 Veld B1 Veld B2 17.00 x x x x 17.30 x x x x 18.00 E1 [...]

    Read more

    Oefenwedstrijden 4-nov-17 De Tref Tijden Wedstrijden Scheidsrechter 09.00-09.45 uur ZKC'31 E1-Furore E1 Boris Asselman 09.00-09.45 uur ZKC'31 F1-Furore F1 Lex Ekkel 09.50-10.45 uur ZKC'31 D2-Furore D2 Chiel Stender 10.50 - 11.45 uur ZKC'31 C2- Madjoe C2 Tieme Braat 11.50-12.45 uur [...]

    Read more

    1 van pagina 8