• ZKC2

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdPlaatsDetails
    ZKC '31 2Fiducia 428 sep.14:00ZAANDAM
    GKV (H) 2ZKC '31 25 okt.17:00'S-GRAVENHAGE
    Fortissimo 2ZKC '31 212 okt.14:00IJSSELSTEIN UT
    ZKC '31 2Atlantis 219 okt.14:00ZAANDAM
    KVA 4ZKC '31 226 okt.11:00AMSTELVEEN
  • Poulestanden ZKC '31 2 (Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Atlantis 233006
    2ZKC '31 233006
    3GKV (H) 233006
    4Fortissimo 232014
    5KVA 431022
    6Haarlem 230030
    7HKC (U) 430030
    8Fiducia 430030
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZKC '31 2 - HKC (U) 421 sep.19 - 6
    Haarlem 2 - ZKC '31 214 sep.7 - 15
    ZKC '31 2 - KVA 47 sep.13 - 9
    ZKC '31 2 - ALO 215 jun.11 - 11
    Swift (A) 3 - ZKC '31 21 jun.7 - 15
    ZKC '31 2 - Rohda 525 mei16 - 10
    Blauw-Wit (A) 5 - ZKC '31 218 mei7 - 17
    ZKC '31 2 - ZKV (Za) 311 mei13 - 22
    Sporting West 3 - ZKC '31 220 apr.13 - 12
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Bunt, Maud van der
    Haan, Jurgen de
    Hotting, Menno
    Jong, Jarno de
    Krigee, Linah
    Ridder, Marjolein de
    Snoek, Leon
  • Wedstrijdverslagen

    Op 8 september as starten wij met de nieuwe competitie.Maar er zijn een aantal wijzigingen in de reglementen, zowel in de spelregels, als in de regelgeving. Onderstaand vind je de belangrijkste voor dit seizoen.   Hier komen de hoofdzaken: 1. Wedstrijdduur - De wedstrijden voor senioren en [...]

    Read more

    Selectie 1 en 2     Senioren 3   Boris Boeije Natasja Man   Rik Stender Jolien van Dijk Jurgen de Haan Linah Krigee   Frans Bakkum Lindy Koel  Mark Heijnen  Maud van der Bunt   Tim Hessels Jessica Boekhoudt Michiel de Ridder Emma Schaap   [...]

    Read more

    Maandag           Veld A1 Veld A2 Veld B1 Veld B2 17.00 x x x x 17.30 x x x x 18.00 C2 x RTC RTC 18.30 C2 x RTC RTC 19.00 x x RTC RTC Dinsdag           Veld A1 Veld A2 Veld B1 Veld B2 17.00 x x x x 17.30 x x x x 18.00 E1 [...]

    Read more

    Oefenwedstrijden 4-nov-17 De Tref Tijden Wedstrijden Scheidsrechter 09.00-09.45 uur ZKC'31 E1-Furore E1 Boris Asselman 09.00-09.45 uur ZKC'31 F1-Furore F1 Lex Ekkel 09.50-10.45 uur ZKC'31 D2-Furore D2 Chiel Stender 10.50 - 11.45 uur ZKC'31 C2- Madjoe C2 Tieme Braat 11.50-12.45 uur [...]

    Read more

    1 van pagina 8