• ZKC3

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden ZKC '31 3 (Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1EKVA 3870114
    2Swift (A) 3851211
    3BEP 3850310
    4Rohda 484048
    5KZ Danaïden 383238
    6Roda 383147
    7ZKC '31 383056
    8Triaz 280080
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    31 okt.ZKC '31 3Triaz 29 - 8
    19 okt.BEP 3ZKC '31 312 - 11
    12 okt.ZKC '31 3EKVA 313 - 14
    5 okt.ZKC '31 3Rohda 410 - 8
    28 sep.Swift (A) 3ZKC '31 315 - 12
    21 sep.KZ Danaïden 3ZKC '31 314 - 10
    14 sep.ZKC '31 3Roda 36 - 8
    7 sep.Triaz 2ZKC '31 39 - 11
    15 jun.ZKC '31 3Velocitas 45 - 19
    1 jun.De Meervogels 3ZKC '31 310 - 13
    25 meiZKC '31 3Rohda 411 - 11
    18 meiVEO 5ZKC '31 36 - 20
    11 meiZKC '31 3Tempo 59 - 9
    23 apr.DOS (W) 3ZKC '31 315 - 13
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Bakkum, Frans
    Bos, Mark
    Braat, Tieme
    Dijk, Jolien van
    Pol, Martijn van der
    Riteco, Anja
  • Wedstrijdverslagen

    Op 8 september as starten wij met de nieuwe competitie.Maar er zijn een aantal wijzigingen in de reglementen, zowel in de spelregels, als in de regelgeving. Onderstaand vind je de belangrijkste voor dit seizoen.   Hier komen de hoofdzaken: 1. Wedstrijdduur - De wedstrijden voor senioren en [...]

    Read more

    Selectie 1 en 2     Senioren 3   Boris Boeije Natasja Man   Rik Stender Jolien van Dijk Jurgen de Haan Linah Krigee   Frans Bakkum Lindy Koel  Mark Heijnen  Maud van der Bunt   Tim Hessels Jessica Boekhoudt Michiel de Ridder Emma Schaap   [...]

    Read more

    Maandag           Veld A1 Veld A2 Veld B1 Veld B2 17.00 x x x x 17.30 x x x x 18.00 C2 x RTC RTC 18.30 C2 x RTC RTC 19.00 x x RTC RTC Dinsdag           Veld A1 Veld A2 Veld B1 Veld B2 17.00 x x x x 17.30 x x x x 18.00 E1 [...]

    Read more

    Oefenwedstrijden 4-nov-17 De Tref Tijden Wedstrijden Scheidsrechter 09.00-09.45 uur ZKC'31 E1-Furore E1 Boris Asselman 09.00-09.45 uur ZKC'31 F1-Furore F1 Lex Ekkel 09.50-10.45 uur ZKC'31 D2-Furore D2 Chiel Stender 10.50 - 11.45 uur ZKC'31 C2- Madjoe C2 Tieme Braat 11.50-12.45 uur [...]

    Read more

    1 van pagina 8