• ZKC4

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdPlaatsDetails
    Velocitas 3ZKC '31 428 sep.13:30LEIDERDORP
    Fiducia 3ZKC '31 42 okt.21:00VLEUTEN
    ZKC '31 4Rohda 55 okt.13:30ZAANDAM
    ZKC '31 4TOP/SolarCompleet 512 okt.15:00ZAANDAM
    Madjoe 3ZKC '31 419 okt.14:00RIJNSBURG
    ZKC '31 4OVVO/De Kroon 426 okt.14:30ZAANDAM
  • Poulestanden ZKC '31 4 (Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Rohda 533006
    2Fiducia 322004
    3TOP/SolarCompleet 532014
    4ZKC '31 421103
    5OVVO/De Kroon 431022
    6Madjoe 331022
    7Atlantis 330121
    8Velocitas 330030
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZKC '31 4 - Atlantis 314 sep.13 - 13
    OVVO/De Kroon 4 - ZKC '31 47 sep.14 - 16
    DSO (A) 2 - ZKC '31 415 jun.8 - 18
    Triaz 3 - ZKC '31 425 mei11 - 15
    ZKC '31 4 - Swift (A) 418 mei18 - 20
    ZKC '31 4 - Sporting Badhoevedorp 216 mei17 - 12
    Oranje Nassau 2 - ZKC '31 411 mei10 - 17
    ZKC '31 4 - EKVA 420 apr.14 - 15
  • Team indeling

    Naam
    Dee, Britt van
    Durieux-Kooi, Mirjam
    Eijben, Reinier
    Jong, Daniel de
    Plantinga, Suzanne
    Stroobach, Marlies
    Vlam, Pieter
    Woudt, Ruben
  • Wedstrijdverslagen

    Op 8 september as starten wij met de nieuwe competitie.Maar er zijn een aantal wijzigingen in de reglementen, zowel in de spelregels, als in de regelgeving. Onderstaand vind je de belangrijkste voor dit seizoen.   Hier komen de hoofdzaken: 1. Wedstrijdduur - De wedstrijden voor senioren en [...]

    Read more

    Selectie 1 en 2     Senioren 3   Boris Boeije Natasja Man   Rik Stender Jolien van Dijk Jurgen de Haan Linah Krigee   Frans Bakkum Lindy Koel  Mark Heijnen  Maud van der Bunt   Tim Hessels Jessica Boekhoudt Michiel de Ridder Emma Schaap   [...]

    Read more

    Maandag           Veld A1 Veld A2 Veld B1 Veld B2 17.00 x x x x 17.30 x x x x 18.00 C2 x RTC RTC 18.30 C2 x RTC RTC 19.00 x x RTC RTC Dinsdag           Veld A1 Veld A2 Veld B1 Veld B2 17.00 x x x x 17.30 x x x x 18.00 E1 [...]

    Read more

    Oefenwedstrijden 4-nov-17 De Tref Tijden Wedstrijden Scheidsrechter 09.00-09.45 uur ZKC'31 E1-Furore E1 Boris Asselman 09.00-09.45 uur ZKC'31 F1-Furore F1 Lex Ekkel 09.50-10.45 uur ZKC'31 D2-Furore D2 Chiel Stender 10.50 - 11.45 uur ZKC'31 C2- Madjoe C2 Tieme Braat 11.50-12.45 uur [...]

    Read more

    1 van pagina 7