• ZKC4

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdPlaatsDetails
    ZKC '31 4Swift (A) 414 dec.18:20ZAANDAM
    Sporting West/Bonarius.com 4ZKC '31 411 jan.13:00AMSTERDAM
    ZKC '31 4EKVA 418 jan.13:15ZAANDAM
    DSO (A) 2ZKC '31 425 jan.16:15ALKMAAR
    OVVO/De Kroon 5ZKC '31 48 feb.20:30MAARSSEN
    ZKC '31 4Roda 329 feb.18:20ZAANDAM
    Swift (A) 4ZKC '31 47 mrt.20:20AMSTERDAM
    ZKC '31 4Sporting West/Bonarius.com 414 mrt.19:20ZAANDAM
    EKVA 4ZKC '31 421 mrt.15:15ALMERE
    ZKC '31 4DSO (A) 228 mrt.15:25ZAANDAM
  • Poulestanden ZKC '31 4 (Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Fiducia 3870114
    2ZKC '31 4861113
    3Rohda 5850310
    4TOP/SolarCompleet 5850310
    5Madjoe 384048
    6OVVO/De Kroon 483056
    7Atlantis 381163
    8Velocitas 380080
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZKC '31 4 - OVVO/De Kroon 426 okt.20 - 13
    Madjoe 3 - ZKC '31 419 okt.14 - 17
    ZKC '31 4 - TOP/SolarCompleet 512 okt.18 - 17
    ZKC '31 4 - Rohda 55 okt.20 - 8
    Fiducia 3 - ZKC '31 42 okt.17 - 16
    Velocitas 3 - ZKC '31 428 sep.6 - 17
    ZKC '31 4 - Atlantis 314 sep.13 - 13
    OVVO/De Kroon 4 - ZKC '31 47 sep.14 - 16
    DSO (A) 2 - ZKC '31 415 jun.8 - 18
    Triaz 3 - ZKC '31 425 mei11 - 15
    ZKC '31 4 - Swift (A) 418 mei18 - 20
    ZKC '31 4 - Sporting Badhoevedorp 216 mei17 - 12
    Oranje Nassau 2 - ZKC '31 411 mei10 - 17
    ZKC '31 4 - EKVA 420 apr.14 - 15
  • Team indeling

    Naam
    Durieux-Kooi, Mirjam
    Eijben, Reinier
    Jong, Daniel de
    Plantinga, Suzanne
    Stroobach, Marlies
    Vlam, Pieter
    Woudt, Ruben
  • Wedstrijdverslagen

    Op 8 september as starten wij met de nieuwe competitie.Maar er zijn een aantal wijzigingen in de reglementen, zowel in de spelregels, als in de regelgeving. Onderstaand vind je de belangrijkste voor dit seizoen.   Hier komen de hoofdzaken: 1. Wedstrijdduur - De wedstrijden voor senioren en [...]

    Read more

    Selectie 1 en 2     Senioren 3   Boris Boeije Natasja Man   Rik Stender Jolien van Dijk Jurgen de Haan Linah Krigee   Frans Bakkum Lindy Koel  Mark Heijnen  Maud van der Bunt   Tim Hessels Jessica Boekhoudt Michiel de Ridder Emma Schaap   [...]

    Read more

    Maandag           Veld A1 Veld A2 Veld B1 Veld B2 17.00 x x x x 17.30 x x x x 18.00 C2 x RTC RTC 18.30 C2 x RTC RTC 19.00 x x RTC RTC Dinsdag           Veld A1 Veld A2 Veld B1 Veld B2 17.00 x x x x 17.30 x x x x 18.00 E1 [...]

    Read more

    Oefenwedstrijden 4-nov-17 De Tref Tijden Wedstrijden Scheidsrechter 09.00-09.45 uur ZKC'31 E1-Furore E1 Boris Asselman 09.00-09.45 uur ZKC'31 F1-Furore F1 Lex Ekkel 09.50-10.45 uur ZKC'31 D2-Furore D2 Chiel Stender 10.50 - 11.45 uur ZKC'31 C2- Madjoe C2 Tieme Braat 11.50-12.45 uur [...]

    Read more

    1 van pagina 8