• Wedstrijd programma ZKC 31

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    ZKC '31 1DES (D) 128 sep.15:30
    ZKC '31 2Fiducia 428 sep.14:00
    Swift (A) 3ZKC '31 328 sep.18:00
    Velocitas 3ZKC '31 428 sep.13:30
    Velocitas A1ZKC '31 A128 sep.11:30
    Haarlem A1ZKC '31 A228 sep.13:30
    KZ/Thermo4U A5ZKC '31 A328 sep.11:30
    GG/IJskoud de Beste B2ZKC '31 B128 sep.14:30
    Sporting Andijk B1ZKC '31 B228 sep.12:45
    ZKC '31 C1ZKV (Za) C128 sep.11:00
    GG/IJskoud de Beste C3ZKC '31 C228 sep.13:00
    Haarlem D1ZKC '31 D128 sep.13:00
    ZKC '31 D2GG/IJskoud de Beste D328 sep.10:00
    GG/IJskoud de Beste E1ZKC '31 E128 sep.11:00
    Sporting Andijk E1ZKC '31 E228 sep.10:00
    DKV Victoria F1ZKC '31 F128 sep.09:00
    Fiducia 3ZKC '31 42 okt.21:00
    GKV (H) 1ZKC '31 15 okt.15:30
    GKV (H) 2ZKC '31 25 okt.17:00
    ZKC '31 3Rohda 45 okt.12:00
    ZKC '31 4Rohda 55 okt.13:30
    ZKC '31 5ADOS/Sporting Andijk 35 okt.15:00
    ZKC '31 A1KZ Danaïden A15 okt.10:30
    ZKC '31 A2ZKV (Za) A25 okt.12:00
    OKV A2ZKC '31 A35 okt.11:30
    BEP B1ZKC '31 B15 okt.09:30
    Celeritas B1ZKC '31 B25 okt.12:30
    ZKC '31 C1DKV Victoria C15 okt.10:30
    KZ/Thermo4U C4ZKC '31 C25 okt.13:00
    Furore D2ZKC '31 D25 okt.10:30
    ZKC '31 E1Roda E15 okt.10:00
    OKV E3ZKC '31 E25 okt.10:00
    ZKC '31 F1GG/IJskoud de Beste F35 okt.09:00
    DTS (E) 2ZKC '31 57 okt.20:30
    ZKC '31 A3KZ/Thermo4U A59 okt.19:30
    Fortissimo 1ZKC '31 112 okt.15:30
    Fortissimo 2ZKC '31 212 okt.14:00
    ZKC '31 3EKVA 312 okt.13:30
    ZKC '31 4TOP/SolarCompleet 512 okt.15:00
    DKV Victoria 4ZKC '31 512 okt.12:45
    TOP/SolarCompleet A3ZKC '31 A112 okt.12:15
    OKV A1ZKC '31 A212 okt.13:00
    ZKC '31 A3BEP A312 okt.12:30
    ZKC '31 B1Haarlem B112 okt.12:00
    ZKC '31 B2GG/IJskoud de Beste B312 okt.11:00
    GG/IJskoud de Beste C2ZKC '31 C112 okt.14:00
    ZKC '31 C2Furore C312 okt.10:00
    ZKC '31 D1KZ/Thermo4U D212 okt.10:00
    ZKC '31 D2DSO (A) D112 okt.11:00
    KZ/Thermo4U E1ZKC '31 E112 okt.12:00
    ZKC '31 E2GG/IJskoud de Beste E712 okt.09:15
    Sporting Badhoevedorp F1ZKC '31 F112 okt.10:45
    Rapid D1ZKC '31 D117 okt.18:30
    ZKC '31 1Atlantis 119 okt.15:30
    ZKC '31 2Atlantis 219 okt.14:00
    BEP 3ZKC '31 319 okt.12:30
    Madjoe 3ZKC '31 419 okt.14:00
    ZKC '31 A1Fiks A119 okt.11:00
    ZKC '31 A2Sporting West A119 okt.12:30
    ZKC '31 F1Rohda F119 okt.10:00
    Spirit 1ZKC '31 126 okt.15:30
    KVA 4ZKC '31 226 okt.11:00
    ZKC '31 3Triaz 226 okt.13:00
    ZKC '31 4OVVO/De Kroon 426 okt.14:30
    ZKV (Za) A1ZKC '31 A126 okt.13:00
    Furore A2ZKC '31 A226 okt.14:00

    Terug naar > Competitie overzicht

  • Competitie overzicht

     

     

    Alle informatie over je eigen team en nog veel meer ZKC informatie vindt je in de KNKV app.

    De KNKV app is te vinden in de Play Store (Android) en de App Store (iOS).