Aangezien onze oudste junioren teams onder ZKV geregisteerd staan, worden de wedstrijden niet meer automatisch gepubliceerd op de website. Hierbij een handmatig overzicht van de geplande wedstrijden.

Houd er rekening mee dat er last-minute wijzigingen kunnen zijn, dus check je KNKV app op je telefoon voor eventuele wijzigingen

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
17 Sep 2022 12:30 ZKC ’31/ZKV (Za) A1 Groen-Geel A2 Sportcomplex Jagersveld ZAANDAM
17 Sep 2022 11:30 HBC A1 ZKV (Za)/ZKC ’31 A2 Spoorsingel, Beverwijk BEVERWIJK
17 Sep 2022 13:45 Swift (A) A1 ZKV (Za)/ZKC ’31 A3 Sportpark Parkschouwburg AMSTERDAM
17 Sep 2022 13:30 WWSV B1 ZKV (Za)/ZKC ’31 B1 De Boogbal WIJDEWORMER
17 Sep 2022 10:00 ZKC ’31/ZKV (Za) B2 Purmer B1 Sportcomplex Jagersveld ZAANDAM
24 Sep 2022 16:30 Rapid A1 ZKC ’31/ZKV (Za) A1 Korfbalcentrum Kleverlaan HAARLEM
24 Sep 2022 14:30 ZKV (Za)/ZKC ’31 A2 Helios A2 Sportpark Hoornseveld ZAANDAM
24 Sep 2022 13:00 ZKV (Za)/ZKC ’31 A3 Furore A2 Sportpark Hoornseveld ZAANDAM
24 Sep 2022 13:00 Oranje Nassau/Triaz B1 ZKV (Za)/ZKC ’31 B1 Sportpark Het Loopveld AMSTELVEEN
24 Sep 2022 11:00 ZKC ’31/ZKV (Za) B2 Apollo B1 Sportcomplex Jagersveld ZAANDAM
1 Oct 2022 12:30 ZKC ’31/ZKV (Za) A1 Blauw-Wit (A) A1 Sportcomplex Jagersveld ZAANDAM
1 Oct 2022 11:00 Sporting West/Bonarius.com A2 ZKV (Za)/ZKC ’31 A2 Westerpark-Klönneplein AMSTERDAM
1 Oct 2022 15:30 Groen-Geel A3 ZKV (Za)/ZKC ’31 A3 Sportpark Trickelsoord WORMER
1 Oct 2022 09:30 Furore B1 ZKV (Za)/ZKC ’31 B1 de Omzoom ASSENDELFT
1 Oct 2022 11:00 ZKC ’31/ZKV (Za) B2 KZ/Thermo4U B3 Sportcomplex Jagersveld ZAANDAM
8 Oct 2022 13:00 DKV Victoria A1 ZKC ’31/ZKV (Za) A1 Sportpark De Diemen DIEMEN
8 Oct 2022 14:35 ZKV (Za)/ZKC ’31 A2 HBC A1 Sportpark Hoornseveld ZAANDAM
8 Oct 2022 13:15 ZKV (Za)/ZKC ’31 A3 Swift (A) A1 Sportpark Hoornseveld ZAANDAM
8 Oct 2022 12:00 ZKV (Za)/ZKC ’31 B1 WWSV B1 Sportpark Hoornseveld ZAANDAM
8 Oct 2022 12:35 Purmer B1 ZKC ’31/ZKV (Za) B2 Sportpark Heemstee PURMEREND
15 Oct 2022 12:30 ZKC ’31/ZKV (Za) A1 Apollo A1 Sportcomplex Jagersveld ZAANDAM
15 Oct 2022 12:30 Helios A2 ZKV (Za)/ZKC ’31 A2 Sportpark Noord-End CASTRICUM
15 Oct 2022 10:30 Furore A2 ZKV (Za)/ZKC ’31 A3 de Omzoom ASSENDELFT
15 Oct 2022 11:00 ZKV (Za)/ZKC ’31 B1 Oranje Nassau/Triaz B1 Sportpark Hoornseveld ZAANDAM
15 Oct 2022 11:00 Apollo B1 ZKC ’31/ZKV (Za) B2 Sportpark De Vork HEERHUGOWAARD
22 Oct 2022 10:30 AW/DTV A2 ZKC ’31/ZKV (Za) A1 Sportpark Zeeburgereiland AMSTERDAM
29 Oct 2022 12:30 ZKC ’31/ZKV (Za) A1 Haarlem A1 Sportcomplex Jagersveld ZAANDAM