• ZKC staat voor korfballen op een goed niveau 
    veel extra activiteiten voor kinderen 
    oog hebben voor elkaar. Kom gerust eens langs.
    ZKC, meer dan korfbal alleen!

  • Team Standen zaal

  • Poulestand

    TeamGSGWGLVLPT
    Velocitas 114130126
    GKV (H) 114121125
    ZKC '31 11481517
    Exakwa 11480616
    EKVA 11462614
    VZOD 11430116
    DSO (A) 11430116
    Crescendo 11410132
  • Poulestand

    TeamGSGWGLVLPT
    Rohda 414140028
    VZOD 21490518
    ZKC '31 21490518
    Rapid 31481517
    Exakwa 21480616
    Roda 31431107
    Crescendo 21420124
    DSO (A) 21420124
  • Poulestand

    TeamGSGWGLVLPT
    ZKV (Za) 31292120
    Swift (A) 31272316
    DKV Victoria 21272316
    OKV 21253412
    Furore 2123276
    Sporting West 3122286
    ZKC '31 3122195
  • Poulestand

    TeamGSGWGLVLPT
    KZ/Hiltex 612111022
    Movado 21282218
    Sporting West 21261513
    ZKC '31 41260612
    Blauw-Wit (A) 6124179
    Groen Geel 5123187
    OKV 31210111
  • Poulestand

    TeamGSGWGLVLPT
    DKV Victoria 512102022
    Kleine Sluis 11291219
    ZKC '31 51261513
    DKV (IJ) 31251611
    DTS (E) 3124179
    Sporting Andijk/ADOS 5123096
    Helios 31220104
  • Poulestand

    TeamGSGWGLVLPT
    Nova A114110322
    KVA A11492320
    Blauw-Wit (A) A11491419
    Groen Geel A21491419
    SDO/BlijWerkt A11463515
    EKVA A11442810
    ZKC '31 A11431107
    BEP A21400140
  • Poulestand

    TeamGSGWGLVLPT
    KZ/Hiltex A214122026
    Sporting West A114101321
    Atlantis A11492320
    Furore A11472516
    VZOD A11461713
    ZKC '31 A21440108
    Blauw-Wit (A) A21431107
    Rapid A11401131
  • Poulestand

    TeamGSGWGLVLPT
    OKV A112110122
    Aurora A11291219
    Oosterkwartier A11260612
    Stormvogels (U) A11243511
    Apollo A1123278
    Sporting West A3123096
    ZKC '31 A3122286