• ZKC5

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdPlaatsDetails
    ZKC '31 5ADOS/Sporting Andijk 35 okt.15:00ZAANDAM
    DTS (E) 2ZKC '31 57 okt.20:30ENKHUIZEN
    DKV Victoria 4ZKC '31 512 okt.12:45DIEMEN
  • Poulestand

    TeamGSGWGLVL
    ZKC '31 56501
    Rapid 66312
    DTS (E) 36312
    Kleine Sluis 26006
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ZKC '31 5 - DTS (E) 221 sep.13 - 16
    ZKC '31 5 - DKV Victoria 414 sep.11 - 10
    ADOS/Sporting Andijk 3 - ZKC '31 57 sep.6 - 11
    ZKC '31 5 - ADOS/Sporting Andijk 315 jun.10 - 11
    ZKC '31 5 - Kleine Sluis 14 jun.9 - 4
    DTS (E) 2 - ZKC '31 51 jun.11 - 7
    ADOS/Sporting Andijk 3 - ZKC '31 523 mei14 - 6
    Kleine Sluis 1 - ZKC '31 518 mei15 - 9
    ZKC '31 5 - DTS (E) 27 mei11 - 11

    a

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Braumuller, Romy
    Dijk, Crista van
    Draaisma-vd Kwaak, Lara
    Homma, Kris
    Kelder, Kor
    Linden, Roy van der
    Nugter, Jorg
    Schouten, Alex
  • Wedstrijdverslagen

    aug

    20

    • 0

    Op 8 september as starten wij met de nieuwe competitie.Maar er zijn een aantal wijzigingen in de reglementen, zowel in de spelregels, als in de regelgeving. Onderstaand vind je de belangrijkste voor dit seizoen.   Hier komen de hoofdzaken: 1. Wedstrijdduur - De wedstrijden voor senioren en [...]

    aug

    18

    • 0

    Selectie 1 en 2     Senioren 3   Boris Boeije Natasja Man   Rik Stender Jolien van Dijk Jurgen de Haan Linah Krigee   Frans Bakkum Lindy Koel  Mark Heijnen  Maud van der Bunt   Tim Hessels Jessica Boekhoudt Michiel de Ridder Emma Schaap   [...]

    mrt

    9

    • 0

    Maandag           Veld A1 Veld A2 Veld B1 Veld B2 17.00 x x x x 17.30 x x x x 18.00 C2 x RTC RTC 18.30 C2 x RTC RTC 19.00 x x RTC RTC Dinsdag           Veld A1 Veld A2 Veld B1 Veld B2 17.00 x x x x 17.30 x x x x 18.00 E1 [...]

    okt

    30

    • 0

    Oefenwedstrijden 4-nov-17 De Tref Tijden Wedstrijden Scheidsrechter 09.00-09.45 uur ZKC'31 E1-Furore E1 Boris Asselman 09.00-09.45 uur ZKC'31 F1-Furore F1 Lex Ekkel 09.50-10.45 uur ZKC'31 D2-Furore D2 Chiel Stender 10.50 - 11.45 uur ZKC'31 C2- Madjoe C2 Tieme Braat 11.50-12.45 uur [...]

    okt

    19

    • 0

    1 van pagina 8