• ZKC staat voor korfballen op een goed niveau 
    veel extra activiteiten voor kinderen 
    oog hebben voor elkaar. Kom gerust eens langs.
    ZKC, meer dan korfbal alleen!

  • ZKC A1

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslag
    9 janZKC '31 A1Groen Geel A214 - 16
    13 janZKC '31 A1BEP A223 - 20
    20 janNova A1ZKC '31 A120 - 13
    27 janZKC '31 A1KVA A117 - 25
    3 febEKVA A1ZKC '31 A120 - 17
    10 febSDO/BlijWerkt A1ZKC '31 A127 - 16
    17 febZKC '31 A1Blauw-Wit (A) A121 - 20
    10 mrtGroen Geel A2ZKC '31 A123 - 15
  • Poulestanden ZKC '31 A1 (ZA A-jeugd)

    TeamGSGWGLVLPT
    Nova A114110322
    KVA A11492320
    Blauw-Wit (A) A11491419
    Groen Geel A21491419
    SDO/BlijWerkt A11463515
    EKVA A11442810
    ZKC '31 A11431107
    BEP A21400140