• ZKC staat voor korfballen op een goed niveau 
    veel extra activiteiten voor kinderen 
    oog hebben voor elkaar. Kom gerust eens langs.
    ZKC, meer dan korfbal alleen!

  • ZKC D2

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslag
    10 mrtKZ/Hiltex D4ZKC '31 D214 - 2
    10 febOKV D1ZKC '31 D24 - 4
    3 febZKC '31 D2Celeritas D12 - 5
    20 janZKC '31 D2Groen Geel D43 - 3
    13 janZKC '31 D2Sporting West D13 - 6
    10 janFurore D2ZKC '31 D29 - 4
    6 janZKC '31 D2KZ/Hiltex D40 - 16
  • Poulestanden ZKC '31 D2 (ZD D-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1KZ/Hiltex D412111023
    2Celeritas D11281317
    3Furore D21270514
    4Sporting West D11270514
    5Groen Geel D41251611
    6OKV D11211103
    7ZKC '31 D21202102